neděle 26. května 2013

Chladný večer, tento víkend byl opravdu studený, ale když jsem viděla, že v Krušných horách dokonce sněží!, byla jsem ráda, že bydlím na Jižní Moravě :-). Podařila se mi "zrandapovat" část zahrady, kde nestíhám plet a uříznout bohužel část růží a keřů, ktere nepřežily zimu a opravdu neobrazily :-(.
Miluji růže, mají snad všechny kráásně narašeno... a že jich mám :-), raději ani nechtějte vědět kolik..... Momentálně kvetou okrasné česneky a při návštěvě Bilých karpat (pochází z nich moje maminka) jsem si u cesty vydloubla krásnou šalvěj, která tam rostla divoce a snad všude :-).

Ruj vlasatá se připravuje na kvetení, snad poprvé opravdu bohatě....
a na závěr rozmanitost orlíčků, které mám všude v zahrad :-), krásný, pokud možno teplejší týden a děkuji za návštěvu.8 komentářů:

 1. Ta lavička je úžasná, tam se musí nádherně relaxovat, v tak krásném koutku:-)))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. Ajko, děkuji, na relax není zatím moc času, mám malou dcerku, takže spíš běhám celý den za ní :-), ale jednou opět zde budu relaxovat. Pa dana

  OdpovědětVymazat
 3. Dani, zahrádku máš samý květ ... ty okrasné česneky jsou nádherné .... Marki

  OdpovědětVymazat
 4. Marki, děkuji a vypadají dobře i sušené. Pa dana

  OdpovědětVymazat
 5. Máš krásnou zahradu. Velký výběr orlíčků, ty mám ráda.

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji Ali, orlíčky se hodně vysemeňují, za chvíli zahradu zaplaví. budeš-li nějaké chtít, můžu Ti poslat rostlinky nebo semínka. měj se. Dana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj. Díky moc za nabídku. Budu moc ráda za semínka. Sazeničky by byly fajn, ale nevím jestli by přežily přepravu.
   Prosím napiš mi na email castice@seznam.cz

   Vymazat
 7. Ahoj Danuš, ty tulipány mi ještě kvetou čtyři. Jsou zajímavé tím že rozkvétají později než ostatní, květ je žlutý a postupně se zabarvuje do červena. Ale nemám ani tušení co je to za odrůdu:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat